Кращий дерматолог україни: чому так важливо слідкувати за ступнями?

У серпні 2018 року, кращий дерматолог України Сергєєв Юрій Валентинович опублікував статтю в МідВістнику, в якій торкнувся важливість догляду за ступнями. Лікар заявив, що несвоєчасний догляд за ними може супроводжуватися дуже серйозними наслідками.

Також лікар підкреслив, що особливо це стосується жінок. Незважаючи на те що пані доглядають за своєю шкірою більш уважно, ніж чоловіки, деякі шкірні напасті прив'язуються до них частіше. Наприклад, рак шкіри. Меланома вражає їх більше, причому серед жінок вона найчастіше закінчується летально.

До того ж, вчені заявляють, що естроген - жіночий гормон, сприяє розвитку ракових клітин особливо в період до 45-50 років.

На недавній конференції в сфері дерматології, Юрій Валентинович відповів на ряд питань задані кореспондентами газети "Аргументи і Факти".

«AіФ»: - Юрій Валентинович, це правда, що існує ймовірність заробити рак шкіри через недоглянутих ступень?

Юрій Сергєєв: - Абсолютно точно! Плюс до всього ймовірність дуже висока. На ступнях знаходяться нервові закінчення, які впливають на роботу всіх внутрішніх органів.

Шкіра це - наша «броня», яка першою приймає на себе впливу зовнішнього середовища. Немов тонким покривалом вкриває вона наше тіло, зігріваючи і охолоджуючи його, перегороджуючи шлях мікробам і бактеріям, оберігаючи від ушкоджень.

Через шкіру виводиться значна частина кінцевих продуктів обміну речовин. А ще наша шкіра - імунний орган, в якому є особливі структури, виробляються захисні фактори від різних інфекцій, пухлин.

З несвоєчасне догляду за ступнями, починають з'являтися затверділі ділянки шкіри. Дані ділянки ускладнюють висновок кінцевих продуктів обміну речовин і виникає меланома стопи.

Дана форма відрізняється агресивністю, високою швидкістю поширення. Всього за рік захворювання може вразити лімфовузли, від них проникає в кровоносну систему. По судинах перетікає в головний мозок, кістки, легені, печінку.

«AіФ»: - Невже у багатьох людей проявляється меланома з недбалість до догляду за ступнями?

Юрій Сергєєв: - На жаль, згідно з нашими даними, кожен четвертий пацієнт дерматолога має новоутворення шкіри через запущених ступень. Слава Богу частіше доброякісного походження. Але нас, звичайно, в першу чергу цікавить меланома - злоякісна пухлина.

«AіФ»: - Раз за ступнями потрібно обов'язковий догляд, чому в районних поліклініках не проводять безкоштовні процедури по їх очищенню?

Юрій Сергєєв: - Ця проблема існує в усьому світі. Поголовне проведення таких процедур за рахунок бюджетних коштів потребують дуже великих витрат. На це не вистачить коштів ні у одного, навіть самого економічно розвиненої держави. Є стандарт надання безкоштовної медичної допомоги, в який боюся, ніколи не увійдуть процедури по очищенню.

«AіФ»: - Що ж робити?

Юрій Сергєєв: -якщо ви хочете, щоб ваші ноги не тільки радували погляд, але і з честю витримали б все навантаження, що випадають на їхню частку, то варто ретельно доглядати за ногами в домашніх умовах.

На мій погляд, про наших ногах ми піклуємося не так добре, як про інших частинах тіла. Це абсолютно неправильний підхід. Адже від стану наших ніг залежить і стан здоров'я, тому нехтувати доглядом за ногами не варто.

Найпростішим, але радикальним способом є видалення зайвої грубої шкіри. На даний момент, кращим домашнім приладом для чищення ступень є Pedi Spin.

Чому я як лікар рекомендую Pedi Spin? Тому, що тільки Pedi Spin здатний видалити засохлі грубі нарости, мозолі і омертвіла шкіру повністю, ручний пемзою такого результату не досягти, вже повірте.

Шліфувальні головки зроблені з нержавіючої сталі, досить потужні, щоб видалити мозолі, і в той же час настільки ніжні, що не ушкоджують вашу шкіру.

Прилад оснащений двома режимами швидкості - низька швидкість для сухої грубої шкіри, і висока - для твердих мозолів. Обробляйте свої п'яти, ступні і пальці на ногах.

Вся обрізана лушпиння збирається всередині головки. По завершенні обробки просто зніміть її і висипте вміст.

Pedi Spin ідеально справляється навіть з самими запущеними випадками.

Дуже важливий момент!

Ні в якому разі не купуйте Pedi Spin в магазинах або на інших інтернет джерелах. Ходить безліч відгуків про копіях і підробки Pedi Spin які зовсім не придатні для використання. Якщо ви дійсно хочете результат, я рекомендую замовляти Pedi Spin виключно на Офіційному сайті виробника.

З повагою, Сергєєв Ю.В.

ПЕРЕЙТИ І ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ